Рекомендації

Вдячні за чудовий відпочинок! Були з дітьми, сподобалось. Захоплені ставленням персоналу до наших маленьких капризів ;) бажаємо розвитку!!!

- Галина, КИЇВ

Підготовка до вагітності

Підготовка до вагітності – це не менш важливо, аніж підготовка до пологів. На жаль, більшість молодих батьків не приділяють необхідної уваги цьому. 

   Медичний центр природного оздоровлення «Оскар» пропонує пройти п’ятиденний курс повного очищення організму. Методика базується на застосуванні виключно натуропатичних препаратів, без медикаментозного втручання. Ця програма клінічно підтверджена, запатентована й має уже понад 10-річний досвід.

А проходження такого оздоровчого курсу у всесвітньо відомій здравниці – Трускавці – надасть вам можливість насолодитися королевою мінеральних вод нашого міста «Нафтусею», цілковито розслабитися й відмежуватися від метушливого мегаполісу.

Ласкаво просимо!

 Готель знаходиться у центрі міста Трускавця, неподалік від бювету мініральних вод, центрального парку. Вдале розташування дає змогу нашим гостям швидко і легко дістатися з готелю до залізничного вокзалу,СПА центру Мед-палас, торгових центрів та інших об’єктів. Готель Оскар пропонує 18 вишуканих номерів, головну увагу в яких приділено м’яким тонам, витонченому смаку і неповторності.
Ласкаво просимо до готелю Оскар.

Про нас
 

Готель «Оскар» – це насамперед сервіс, гідний королів. Якщо ви цінуєте розкіш в поєднанні з комфортом і затишком, то «Оскар» – це саме те, що ви так довго шукали. 

 

Заглибтесь в атмосферу розкоші та комфорту! 

Де ми є?
 

 Україна, Трускавець, провулок Тихий 77

 Телефони:

  • +38 (03247) 6 66 01; 
  • +38 (03247) 6 80 21 
top