Рекомендації

Вдячні за чудовий відпочинок! Були з дітьми, сподобалось. Захоплені ставленням персоналу до наших маленьких капризів ;) бажаємо розвитку!!!

- Галина, КИЇВ

Омолодження

   Медичний центр природного оздоровлення «Оскар» пропонує вам методику омолодження організму, яка базується на використанні виключно натуропатичних препаратів, клінічно підтверджена й запатентована, а досвід застосування налічує уже понад 10 років!

   Наша методика базується на очищенні організму в цілому й передбачає повне поступове очищення від шлаків шляхом застосування лікування травами, оліями й свіжовитиснутими соками. Пройшовши нашу програму, вы не тільки звільните організм від токсинів (шлаків), а й помітно оздоровитесь. Результатом також буде значне омолодження шкіри, обличчя, корекція ваги.

А в поєднанні з курсом процедур озонотерапії ви й закріпите результат, й досягнете ще більш сяючого вигляду!

Не втрачайте своєї краси!

Ласкаво просимо!

 Готель знаходиться у центрі міста Трускавця, неподалік від бювету мініральних вод, центрального парку. Вдале розташування дає змогу нашим гостям швидко і легко дістатися з готелю до залізничного вокзалу,СПА центру Мед-палас, торгових центрів та інших об’єктів. Готель Оскар пропонує 18 вишуканих номерів, головну увагу в яких приділено м’яким тонам, витонченому смаку і неповторності.
Ласкаво просимо до готелю Оскар.

Про нас
 

Готель «Оскар» – це насамперед сервіс, гідний королів. Якщо ви цінуєте розкіш в поєднанні з комфортом і затишком, то «Оскар» – це саме те, що ви так довго шукали. 

 

Заглибтесь в атмосферу розкоші та комфорту! 

Де ми є?
 

 Україна, Трускавець, провулок Тихий 77

 Телефони:

  • +38 (03247) 6 66 01; 
  • +38 (03247) 6 80 21 
top