Рекомендації

Вдячні за чудовий відпочинок! Були з дітьми, сподобалось. Захоплені ставленням персоналу до наших маленьких капризів ;) бажаємо розвитку!!!

- Галина, КИЇВ

Очищення організму

Основна ціль роботи нашого Медичного центру природного оздоровлення «Оскар» – насамперед  допомогти зберегти і п римножити найцінніше в житті – ваше здоров’я.

 Метод, який використовується в центрі «Оскар», клінічно випробований, науково запатентований і має досвід застосування понад 10 років! А приділити основним етапам нашої прграми очищення необхідно всього-на-всього 5 днів! Процедури очищення організму як лікувальні, так і профилактичні й рекомендовані як тим, хто прагне зберегти здоров’я, так і тим, хто бажає його відновити.

Метод передбачає три послідовні етапи, кожний із яких має певну мету. Звісно, що на початку оздоровлювального курсу слід провести очищення кишечнику.

Отже, на першому етапі відбувається нормалізація процесів обміну на рівні найбільш зашлакованих органів і систем: шлунково-кишкового тракту, кишечнику, внутрішньопечінкових жовчних протоків, нирок, а також печінки. Після завершення процедур з очищення печінки необхідно обмежити вживання будь-якої їжі, замінивши її свіжовитиснутими соками.

   На другому етапі завершується очищення шлунково-кишкового тракту та всієї жовчовивідної системи, відбувається нормалізація жирового й холестеринового обміну, також продовжують очищуватися стінки судин и лімфовузлів від атеросклеротичних бляшок, стимулюється робота імунної системи, що підвищує захисні функції організму. На цьому етапі максимально активно йде очищення нирок. Перші два этапи необхідно обов’язково здійснювати під постійним наглядом лікаря!

 Третій етап дає змогу нормалізувати процеси обміну в опорно-рухливому апараті (як у кістковій, м’язовій тканинах, так і в суглобах), завершується очищення нирок.

Ми працюємо на результат!

А він не змусить на себе довго чекати після курсу лікування!

Ласкаво просимо!

 Готель знаходиться у центрі міста Трускавця, неподалік від бювету мініральних вод, центрального парку. Вдале розташування дає змогу нашим гостям швидко і легко дістатися з готелю до залізничного вокзалу,СПА центру Мед-палас, торгових центрів та інших об’єктів. Готель Оскар пропонує 18 вишуканих номерів, головну увагу в яких приділено м’яким тонам, витонченому смаку і неповторності.
Ласкаво просимо до готелю Оскар.

Про нас
 

Готель «Оскар» – це насамперед сервіс, гідний королів. Якщо ви цінуєте розкіш в поєднанні з комфортом і затишком, то «Оскар» – це саме те, що ви так довго шукали. 

 

Заглибтесь в атмосферу розкоші та комфорту! 

Де ми є?
 

 Україна, Трускавець, провулок Тихий 77

 Телефони:

  • +38 (03247) 6 66 01; 
  • +38 (03247) 6 80 21 
top