Рекомендации

Благодарны за прекрасный отдых! Были с детьми, понравилось. Удивлены отношением персонала к нашим маленьким капризам;) желаем развития !!! 
 
- Галина, КИЕВ

Про нас

Про нас

Готель «Оскар» – це насамперед сервіс, гідний королів. Якщо ви цінуєте розкіш у поєднанні з комфортом і затишком, то «Оскар» – це саме те, що ви так довго шукали.

 Концепцію готелю – сервіс, стиль, релакс і затишок – відображають чотири статуетки «Оскар» на фасаді будівлі. Саме ці складники й визначають конкурентні переваги нашого готелю. 

 Удосконалюючи якість послуг, ми пропонуємо вам власноруч обрати форму оплати: готівкову чи безготівкову (за допомогою карток Visa, Mastercard). 

Двері «Оскар» гостинно відчинив для вас 15 грудня 2006 року. До ваших послуг 20 комфортабельных номерів трьох категорій: 2 номери - "Бюджет", 7  – стандарт, 7 – напівлюкс і 4 – люкс. Варто звернути увагу, що номери-люкс декоровані кожен в індивідуальному стилі з ексклюзивним дизайном, про що яскраво свідчать вже їхні назви: «Голлівуд», «Франція», «Єгипет» і «Китай».

Лише п’ять хвилин пішки – і ви вже в spa-центрі «Медпалас», де можна відвідати тренажерний зал, поплавати в басейні, поринути в світ spa.

Не виходячи з готелю, ви маєте можливість насолодитися вишуканими стравами європейської кухні в ресторані «Оскар», де до того ж на вас чекають вечори живої музики. Відпочинок в нашому готелі не набридне вам!

А з 2009 року бутик-готель офіційно розміщує Трускавецький фестиваль телевізійних стрічок! Це поки єдиний кінофестиваль в Україні такого рівня, приєднатися до котрого ви маєте можливість в «Оскарі».

Принцип роботи бутик-готелю «Оскар» – це індивідуальний підхід до кожного гостя. Прислухаючись до вас, ми щоразу вдосконалюємо якість наших послуг.

Ласкаво просимо до нас в «Оскар»!

 

Найвишуканіше задоволення полягає в тім, аби дарувати задоволення іншим.

Лабрюйер.

Добро пожаловать!

 Отель находится в центре города Трускавца, недалеко от бювета миниральных вод, центрального парка. Удачное месторасположение позволяет нашим гостям быстро и легко добраться из отеля до железнодорожного вокзала, СПА центра Мед-палас, торговых центров и других объектов. Отель Оскар предлагает 18 изысканных номеров, основное внимание в которых уделено мягким тонам, утонченному вкусу и неповторимости. 

Добро пожаловать в отель Оскар!

О нас
 

Отель «Оскар» - это прежде сервис, достойный королей. Если вы цените роскошь в сочетании с комфортом и уютом, то «Оскар» - это именно то, что вы так долго искали. 
 
 
 
Углубитесь в атмосферу роскоши и комфорта!

Где мы находимся?

 Украина, Трускавец, переулок Тихий 7

 Телефоны:

  • +38 (03247) 6 66 01
  • +38 (03247) 6 80 21 

Моб.тел.:+38067-374-5311 (Viber. WatsApp)

top