Рекомендації

Вдячні за чудовий відпочинок! Були з дітьми, сподобалось. Захоплені ставленням персоналу до наших маленьких капризів ;) бажаємо розвитку!!!

- Галина, КИЇВ

Нафтуся

Мінеральна вода «Нафтуся» недарма вважається королевою трускавецьких підземних джерел. Уже понад три століття завдяки своїм уныкальним властивостям «Нафтуся» допомагає лікувати різні недуги. Вперше цілющі властивості мінеральних вод Трускавця були описані 1758 року королівським лікарем Войцехом Очко.

 Під час проведення першого аналізу хіміко-фізичних властивостей цієї води не було знайдено жодних мінеральних компонентів, які б мали лікувальну дію. Тому спочатку корисні властивості приписували нафтовому присмаку. До речі саме від цього самого присмаку і походить назва мінеральної води.

Окрім цього, клінічно доведено, що перебування й лікування в Трускавці протягом чотирьох тижнів суттєво знижує больовий синдром у людей із захворюваннями суглобів. Таким чином, лікування «Нафтусею» насамперед необхідно людям із захворюваннями печінки та жовчних шляхів, зі схильністю до утворення жовчних каменів, оскільки вживання цієї мінеральної води ліквідує застійні явища в жовчних шляхах за рахунок посилення жовчотоку. Що своєю чергою знижує больовий синдром. При цьому те, що не всмоктується організмом, виводиться нирками, що запобігає каменеутворення у сечових шляхах.

 Але не слід забувати, що водолікування – це не панацея, і воно має здійснюватися під контролем лікаря. Звернувшись у Медичний центр природного оздоровлення «Оскар», ви отримаєте   кваліфіковане лікування й консультації професіоналів. А пройшовши наш курс очищення й омолодження організму, базований на застосцванні виключно натуропатичних засобів у поєднанні з міральною водою «Нафтуся», ви значно оздоровите організм.

 

Ласкаво просимо!

 Готель знаходиться у центрі міста Трускавця, неподалік від бювету мініральних вод, центрального парку. Вдале розташування дає змогу нашим гостям швидко і легко дістатися з готелю до залізничного вокзалу,СПА центру Мед-палас, торгових центрів та інших об’єктів. Готель Оскар пропонує 18 вишуканих номерів, головну увагу в яких приділено м’яким тонам, витонченому смаку і неповторності.
Ласкаво просимо до готелю Оскар.

Про нас
 

Готель «Оскар» – це насамперед сервіс, гідний королів. Якщо ви цінуєте розкіш в поєднанні з комфортом і затишком, то «Оскар» – це саме те, що ви так довго шукали. 

 

Заглибтесь в атмосферу розкоші та комфорту! 

Де ми є?
 

 Україна, Трускавець, провулок Тихий 7

 Телефони:

  • +38 (03247) 6 66 01; 
  • +38 (03247) 6 80 21 

Моб.тел.: +38 067-374-5311 (Viber, WatsApp)

top